MOTI INVESTMENT © 2005-2016  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI

Mieszkanie zostało wykończone oraz umeblowane według projektu znanej, krakowskiej architektki oraz dekoratorki wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem jego funkcjonalności. Zastosowano ogrzewanie gazowe indywidualne, dodatkowo podłogowe w holu oraz łazienkach. Na podłogach położono granit, w kuchni, jadalni oraz pokojach parkiet dębowy i orzech amerykański. Drzwi wejściowe wykonane z ekskluzywnego forniru typu czeczot, który dodatkowo ozdabia klatkę schodową!! Mieszkanie posiada okablowanie oraz pełną sieć multimedialną.

 

Przestronne, wykończone w wysokim standardzie 100 metrowe mieszkanie, w samym centrum urokliwego Krakowa (5 minut pieszo do Rynku Głównego) sprawia wrażenie dopieszczonego w najdrobniejszym szczególe. Trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnia połączona z jadalnią oraz balkon, położone na 4tym piętrze w kamienicy, pozwalają wieść tutaj wygodne życie!

 

Apartament mieści się w wyremontowanej z lat 30tych kamienicy, która przeszła gruntowny remont. W budynku zamontowana została nowoczesna winda ze stylowym, dopasowanym wnętrzem.

Zaproponowany styl we wnętrzu mieszkania tworzy z danym, usytuowaniem kamienicy harmonijną całość nie zaburzając wytwornej atmosfery historycznego centrum starego Krakowa. Mieszkanie składa się z 3 sypialni z podwójnymi łóżkami, przestronnego holu, nowocześnie urządzonego pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz dwóch łazienek. Do dyspozycji właścicieli pozostaje również kameralny balkon, z widokiem na podwórze kamienicy.

APARTAMENT Z DUSZĄ