MOTI INVESTMENT © 2005-2016  |  POLITYKA PRYWATNOŚCI

IWONA TRĘDOWSKA

Jestem szczęśliwą kobietą – żoną i matką trójki dzieci. Zaraz po ukończeniu studiów szukałam możliwości realizacji siebie nie tylko jako pracownika lub pracodawcy, ale przede wszystkim jako twórcy i człowieka. Mam to szczęście, że udało mi się połączyć moją pracę z moją pasją i w 2005 roku założyłam MOTI INVESTMENT Początkowo jako firmę projektowo-designerską, ale aby mieć wpływ na sprawowanie pieczy nad dokładnością wykonawstwa projektu postanowiłam rozszerzyć działalność o część developersko-budowlaną.

 

Obecnie zajmujemy się tworzeniem i realizacją projektów domów w pełnym zakresie – od pomysłu, aż po klucz. Z pośród rzeczy już zakończonych, wybudowane zostały między innymi kompleksy domów jednorodzinnych w Zielonkach i w Krakowie, oraz szereg zrealizowanych, indywidualnych projektów domów i rezydencji. Jesteśmy autorami wielu wnętrz jak również twórcami projektów rewitalizacji domów i mieszkań.

 

Największym dotychczasowym sukcesem było otrzymanie nagrody w konkursie European Property Awards za stworzenie wnętrza w rezydencji w Krakowie za rok 2013/2014. Jest to międzynarodowa nagroda przyznawana przez grupę najwybitniejszych specjalistów z całego świata w jednym z kluczowych konkursów w branży architektoniczno-inwestycyjnej. Dyplom został odebrany w Londynie podczas uroczystej gali International Property Awards był znaczącym momentem na drodze zawodowej i uznaniem naszej ciężkiej pracy. Udało nam się stworzyć wysmakowane, szlachetne wnętrze o niepowtarzalnym klimacie. Przewodnią myślą projektu było stworzenie własnego kawałka świata, który będzie stanowił bezpieczną przystań dla całej rodziny. Doświadczenie bycia matką codzienne uświadamia mi jak ważny jest funkcjonalizm w miejscu, gdzie kłębi się życie dużych i małych ludzi.

 

W Moti Investment zawsze koncentrujemy się na pragnieniach naszych klientów. Odkrywamy ich gusta, uczymy się ich charakteru. Chcemy projektować marzenia nawet te najskrytsze. Kreujemy przestrzeń, o której możesz powiedzieć - To jest właśnie mój dom!Prywatnie interesuje się malarstwem surrealistycznym i jestem urzeczona Barceloną oraz architekturą Gaudiego, w każdym projekcie zostawiam element swojego zainteresowania, będący moim podpisem.

O MNIE

WYKSZTAŁCENIE:

PASJE:

MOTTO:

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Architektura, historia, malarstwo surrealistyczne, fotografia, moda,

książki biograficzne i historyczne, ogrody, podróże

Piękno tkwi w detalach!